وبلاگ

اثر هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه های تخصصی برق

تاثیر-هدایای-تبلیغاتی-در-نمایشگاه

اثر هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه های تخصصی برق

برای جذب بازدید بیشتر توسط مشتریان بالقوه از غرفه های نمایشگاهی، در سال ۱۹۹۱ مطالعه ای در خصوص نمایشگاه ها نشان داد که هدایای تبلیغاتی تأثیر چشم گیری بر میزان بازدید افراد از غرفه ی نمایشگاهی شرکت ها دارند. در این مطالعه ی جامع، یک شرکت،  ۴۹۰۰ دعوتنامه برای مشتریان بالقوه به منظور بازدید از غرفه های نمایشگاهی ارسال گردید.

نمایشگاه صنعت برق

این شرکت برای برخی از دریافت کنندگان دعوتنامه، هدایای تبلیغاتی ای در سه مرحله (قبل، همزمان و بعد از نمایشگاه) ارسال کرد و برای بعضی دیگر فقط دعوتنامه فرستاد و هدیه ی تبلیغاتی به آنها نداد. گروهی که در سه مرحله هدیه تبلیغاتی دریافت کرده بودند بالاترین میزان بازدید از غرفه شرکت را تشکیل دادند.

نتایج تحقیق نشان داد در شرایطی که به همراه دعوت نامه اولیه، هدیه ای تبلیغاتی فرستاده شود، احتمال مراجعه افراد و تمایلشان برای بازدید از غرفه افزایش چشم گیری دارد.

نمایشگاه صنعت برق

افرادی که قبل، همزمان، و پس از بازدید از غرفه، هدیه ای به رسم یادبود از شرکت دریافت می کردند، بالاترین میزان تأثیر پذیری از حضور نمایشگاهی شرکت را داشته اند؛ هم چنین ۵۱ درصد از این افراد تا مدت ها پس از پایان نمایشگاه، دریافت این دعوتنامه را به خاطر داشتند، و ۴۰ درصد از آن ها نگرش مثبت و علاقه مندی خود را به محصولات و خدمات شرکت ابراز کردند.

نفوذ در قلب مشتری با هدایای تبلیغاتی

نفوذ در قلب مشتری با هدایای تبلیغاتی

شرکت های برقی می توانند از گیفت هایی با المان های برقی (با توجه به نیاز مشتری) استفاده کنند که می تواند باعث علاقه مندی مشتری و ماندن در ذهن آن ها شود.

 

 

 


مطالب مرتبط