وبلاگ

اینفوگرافیک استفاده کاربران ایرانی از تلگرام

استفاده کاربران ایرانی از تلگرام

اگر صاحب کسب و کاری در حوزه برق هستید پیشنهاد می کنیم حتماً یک کانال با محتوای خوب و تاثیر گذار در تلگرام راه اندازی کنید. تبلیغات خودتان را در کانال های معتبر و پربازدید حوزه برق منتشر کنید، با توجه به اینکه میلیون ها ایرانی روزانه ساعات زیادی از وقت خود را در تلگرام صرف می کنند، بازخورد مثبتی در کسب و کارتان شکل می گیرد.

تلگرام بستر بسیار خوبی برای کسب درآمد و افزایش سرمایه می باشد پس این فرصت  را از دست ندهید و سریع عمل کنید.

تبلیغات در تلگرام بسیار تاثیرگذار است

استفاده کاربران ایرانی از تلگرام

بیش از 45000000 کاربر ایرانی در تلگرام وجود دارد.

آمارهای  سرور telegram.me که مربوط به ترافیک کانال های تلگرام است نشان می دهد که کاربران ایرانی 81 درصد از ترافیک کانال ها را در اختیار دارند.

سرور telegram.me که سرور اصلی تلگرام است نشان می دهد که تلگرام در ایران (سال 2016)، هفدهمین سایت برتر است و این در حالی است که در سال 2015، این نرم افزار در رده 6 هزارمین سایت مورد استفاده ایرانی ها بود.

بر خلاف تبلیغات سنتی همچون تبلیغات در بیلبوردها و رسانه‌های صوتی و تصویری، در اینجا لازم نیست از کاربران انتظار داشته باشید که بعد از دیدن تبلیغ شما، نشانی وب سایت یا شماره‌‌ی تلفن شما را به خاطر بسپارند. شما می‌توانید تبلیغات در تلگرام را طوری طراحی کنید که کاربران تنها با یک کلیک روی تبلیغ شما، به وبسایت شما یا به کانال تلگرام تان هدایت شوند یا با شماره‌ی تلفنی که مد نظر شماست، تماس بگیرند.

 

5 ایده نورپردازی در خانه هوشمند


مطالب مرتبط