شرایط و قوانین استفاده از خدمات کافه برق

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات کافه برق به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب ‏‌سایت کافه برق و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کافه برق از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت اینترنتی کافه برق منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات کافه برق تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اینترنتی کافه برق اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات اینترنتی کافه برق استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت و خرید می‏‌کنید و یا به سایت اینترنتی کافه برق ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت اینترنتی کافه برق به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات، امکان دارد سایت اینترنتی کافه برق برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
سایت اینترنتی کافه برق به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سایت اینترنتی کافه برق متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت اینترنتی کافه برق ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کافه برق، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت اینترنتی کافه برق جزئی از اموال کافه برق محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کافه برق است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت اینترنتی کافه برق محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
سایت اینترنتی کافه برق به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 10 صبح الی 16 بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت اینترنتی کافه برق به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند سایت اینترنتی کافه برق همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سایت اینترنتی کافه برق به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سایت اینترنتی کافه برق محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.


قوانین مربوط به طراحی در سایت کافه برق

تعهدات کار فرما

1- کارفرما متعهد می شود کلیه ی اطلاعات و مصالح لازم جهت آشنایی و انجام موضوع قرارداد را در اختیار طراح قراردهد.

2-  چنانچه چند نمونه ی اولیه ی طراحی توسط طراح جهت بررسی به کارفرما ارائه شود، کارفرما پس از انتخاب نمونه ی اولیه ی مناسب، ملزم به بازگرداندن تمام نمونه های دیگر به طراح  بوده و هیچگونه حق مالکیتی نسبت به سایر نمونه ها ندارد.

3-  چنانچه بعد از تایید نمونه ی اولیه که به امضاء طرفین قرارداد رسیده است، کارفرما انجام تغییراتی را در نمونه ی اولیه درخواست نماید، ملزم به پرداخت هزینه هایی است که توسط طراح اعلام می شود.

4- در صورتی که کارفرما در حین انجام کار، بدون اطلاع طراح، به صورت موازی، موضوع سفارش را به شخص یا اشخاص دیگری واگذار نماید، و یا پیش طرح های تایید نشده را با طراح دیگری در میان بگذارد، طراح مختار است در هر مرحله از قرارداد، آن را یک طرفه فسخ نماید. بدیهی است که به دلیل صرف وقت و هزینه توسط طراح، کارفرما ملزم به پرداخت حق الزحمه ی طراح تا آن مرحله خواهد بود.

5-  چنانچه مسئولیت چاپ و تحویل نهایی کار بر عهده ی خود کارفرما باشد، کارفرما متعهد می شود در هر مورد، حداقل پنج نمونه ی چاپی از موضوع قرارداد ) اعم از کتب، نشریات، اوراق تبلیغاتی و …( را به عنوان نمونه کار به طراح تحویل دهد.

6- چنانچه پس از تایید نمونه ی اولیه، کارفرما به هر دلیلی اعم از منتفی شدن موضوع سفارش یا دلایل شخصی دیگر، از ادامه ی کار منصرف شود، کارفرما ملزم به پرداخت حق الزحمه ی طراح تا آن مرحله خواهد بود.

 تعهدات طراح 

1-  طراح موظف است اطلاعات ارائه شده توسط کارفرما را به دقت مطالعه و بررسی نماید تا در ارائه ی طرح های خود بتواند به درستی عمل کند.

2- طراح متعهد است برای هر موضوع سفارش نمونه طرح اولیه ارائه نماید تا کارفرما بتواند از میان آنها بهترین را انتخاب کند.

3-  طراح گرافیک متعهد است طرح اولیه ی انتخاب شده را با اصلاحاتی که با کارفرما به توافق می رسد به اتمام رسانده و طرح نهایی را تحویل دهد.

4- کلیه ی اطلاعاتی که توسط کارفرما در اختیار طراح قرارمی گیرد محرمانه است،طراح گرافیک موظف به حفظ و نگهداری اطلاعات داده شده بوده و حق انتقال به غیر را ندارد.

 

نحوه ی پرداخت نیز براساس تعرفه ی رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران به صورت زیر می باشد:

%50 مبلغ کل، همزمان با امضاء و مبادله ی قرارداد.

%30 مبلغ کل قرارداد، پس از تایید نهایی طرح های اولیه ی موضوع قرارداد.

%20 مبلغ کل، همزمان با تحویل نهایی موضوع قرارداد.

 

قوانین و مقررات اجاره بیلبورد

-تاُمین و نگهداری از تابلو بعهده شرکت مجری می باشد.

-برق رسانی بعهده شرکت مجری می باشد.

-براساس قوانین تبلیغات محیطی مبنی بر اکران های فرهنگی در زمان های خاص طرف اول می تواند    حداکثر یک هفته نسبت به اکران موضوع یا موضوعات فرهنگی اقدام نماید و مدت زمان گرفته شده از اکران  طرف دوم به مدت قرارداد اضافه می گردد.

-مدت زمان قرارداد باید تعیین شود.

-مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت و تسویه حساب همراه با هزینه یکبار چاپ و نصب محاسبه می گردد.

-در صورت بروز حوادث قهری و غیر مترقبه که تعریف و شرایط آن در قوانین موضوعه حاکم آمده تا زمان رفع موانع ناشی از این حوادث اجرای تعهدات طرفین قرارداد خود به خود معلق شده و مدت تعلیق به مدت قرارداد افزوده خواهد شد.